درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

ما را دنبال کنید

وبلاگ

میز کانتر و میز پذیریش

میز کانتر و میز پذیریش

میز کانتر همانند سایر میز های اداری وکنفرانس  باید مطابق با اصول ارگونومی طراحی و ساخته شود چرا که این ویژگیها باعث می شود که ریسک آسیب به  منشی یا کارمند را به حداقل برساند. این نوع طراحی میز کانتر و سایر میز های اداری  باعث می شود که از خستگی کاربران و مدیریت و همچنین ساعات طولانی کار جلوگیری کند و این ویژگی حافظ سلامت کاربر میز کانتر است. داشتن این خصیصه برای میز و میز کانتر و میز منشی و میز پذیرش این امکان را می دهد که بتوان انواع صندلی و تجهیزات استاندارد را با  میز کانتر ست کرد.

 

 

برای سازمان های مختلف در این مورد، باید با توجه به نیازها والزامات آن ها به طراحی میز پذیرش آن بیشتر توجه شود.
به عنوان مثال برای پذیرش بیمارستان یک نوع طرح و برای پذیرش هتل باید به زیبایی ها و ظرافت ها بیشتر توجه شود.ویا برای شرکت ها و اداره جات به طراحی لوگونیز توجه شود.

انتخاب منطقه ی پذیرش
استفاده از یک تیم مجرب در انتخاب این منطقه می توانی بسیار کمک کند.این قسمت یکی از مواردی است که سبک مدرن و شخصیتی شرکت شما را بالا می برد.

میز پذیرش
میز پذیرش یکی از وسایل مهمی است که اولین نگاه هر مشتری ابتدا با آن صورت می گیرد
و در ذهن مشتری به یاد خواهد ماند.از این رو استفاده از لوگوی شرکت و نیز رنگ بندی آن با میز توصیه می شود.

کانتر بانکی و میز پیشخوان اداری

کانتر بانکی اولین نقطه ای است که مراجعین به محض ورود به بانک با آن مواجه می‌شوند، لذا طراحی کانتر بانکی باید چشمگیر و زیبا باشد، و مراجعین را در بدو ورود به خود جلب کند. مزیت کانتر بانکی نشسته نسبت به کانتر بانکی ایستاده در ایجاد رابطه صمیمانه میان مراجع و مسئول باجه است، زیرا آن دو می‌توانند ارتباطی چهره به چهره برقرار کرده و این امر در بلند مدت باعث می‌شود مراجعه‌کننده نسبت به بانک خود احساس تعلق و صمیمیت پیدا کند.

 

دیدگاهی وجود ندارد

نظر بدهید

جهت سفارش و پشتیبانی با ما در تماس باشیدتماس با ما