درباره ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

ما را دنبال کنید

قوانین و مقررات

 

امکان سفارش گذاری در ۷ روز هفته و هر ساعت از شبانه روزاز طریق فرم ثبت سفارش و همچنین از طریق لینک واتساپ امکان پذیر است و بخش فروش در اولین فرصت ممکن درروزهای کاری و ساعات اداری ، جهت هماهنگی و ثبت جزئیات سفارش با شما تماس خواهند گرفت . بدیهی است که ثبت اطلاعات تماس صحیح و کامل ضروری است . •منظور از روزهای کاری ، شنبه تا چهارشنبه هر هفته به استثنای تعطیلات رسمی و منظور از ساعات اداری ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ می باشد .حمل محصولات در تهران و کرج دارای نرخ مصوب می باشد ، و حمل کالا به شهرهای دیگر از طریق موسسه های باربری اعلام میشود.

در صورتی که در زمان تحویل و نصب محصول ، خریدار به خدمات دیگری خارج از حد عرف نیاز داشته باشد ، باید قبلاًاعلام کرده ، هماهنگی های لازم انجام شده و هزینه های آن را در هنگام تسویه بپردازد . هنگام تحویل محصول باید کالا به دقت توسط خریدار بررسی شود .

دیدگاهی وجود ندارد

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته شده است.

جهت سفارش و پشتیبانی با ما در تماس باشیدتماس باما